Dode door aansteken barbecue in huis

20-02-2012 05:34
0 reacties


ROTTERDAM (ANP) - Een 46-jarige vrouw is dit weekend in haar huis in Rotterdam overleden door koolmonoxidevergiftiging. Ze had in haar woning een barbecue aangestoken, waarschijnlijk om het huis te verwarmen. Dat liet de politie zondag weten.

Familieleden probeerden de vrouw zondagavond te bereiken. Toen dat niet lukte, waarschuwden ze de politie. Agenten gingen naar de woning en vonden daar de overleden vrouw. De rook van de barbecue zorgde vermoedelijk voor een hoge concentratie koolmonoxide. De politie gaat uit van een noodlottig ongeval.

Vorig weekend raakten in Amsterdam ook al vier mensen onwel nadat zij een barbecue in huis hadden aangestoken omdat de kachel niet werkte. Koolmonoxide staat bekend als een sluipmoordenaar. Vorige maand kostte het reuk- en kleurloze gas nog het leven aan twee meisjes in Huizen.



Mijn bijdrage

Vul verplichte (*) en gewenste velden in.Uitleg Voorwaarden

Bericht:

Labels: (Trefwoorden waarmee anderen uw bijdrage kunnen vinden (komma gescheiden))

Foto ('s) (alleen jpg-bestanden)

Youtube URL:

Naam:*

E-mail:* (nodig om uw bericht te activeren)

Zend mij een e-mail wanneer anderen reageren op dit artikel of deze bijdrage

De redactie ontvangt een kopie van uw bijdrage.