
Business English en Zakelijk Frans in kleine groepen van start in maart
Door: Astrid van Wanum |
12-02-2012 12:07
0 reacties
Er is nog plek! De open inschrijving voor de korte cursus Business English van Mutual Understanding is gestart.
Op maandag 5 maart begint de training Business English. In 5 sessies van 2 uur wordt uw zakelijk Engels naar een hoger niveau getild. In kleine groepen, 3 - 6 personen, wordt er intensief gewerkt aan het realiseren van uw doel.
De training zakelijk converseren Frans begint op vrijdag 9 maart.
Ook hier zijn nog enkele plekken beschikbaar.
De training vindt plaats in Sliedrecht.
De prijs per deelnemer is € 180,- exclusief 19% BTW, eigentijds en doeltreffend materiaal is inclusief.
Op korte termijn beginnen ook de cursussen Zakelijk Duits, Spaans en Italiaans.
In mei komen we in de stemming voor de zomer met de interessante programma's Duits, Engels, Frans, Italiaans, Spaans en Arabisch op reis.
Voor meer informatie of inschrijven kunt u mailen naar info@astridvanwanum.com, op de website www.astridvanwanum.com of bel 06-2181 4203.
Informeer ook naar de in-company trajecten, intensieve programma's en maatwerk-programma's. Goede prijs-kwaliteit verhouding, persoonlijke aandacht, en flexibiliteit zijn de basisbegrippen voor een training bij Mutual Understanding.
Bomen beleven in Sliedrecht
21-05A3 VVSliedrecht KAMPIOEN! 20-05Golfjebreken op de Merwede1 20-05Merwede B1 naar Nederlands Kampioenschap 18-05Middagconcert met Kleinkoor 17-05Merwede E2 pakt de titel 16-05PINKSTER ZONDAGAVONDZANG 15-05Zomaar een Prachtige zonsondergang ... 13-05Sliedrecht C1 Kampioen! 11-05Mooie opbrengst voor gehandicaptensport
Meer Lezersnieuws >
Meest gelezen artikelen
22-05Bomen beleven in Sliedrecht 16-05PINKSTER ZONDAGAVONDZANG 20-05Golfjebreken op de Merwede1 18-05Middagconcert met Kleinkoor 21-05A3 VVSliedrecht KAMPIOEN! 20-05Merwede B1 naar Nederlands Kampioenschap 17-05Merwede E2 pakt de titelMeeste reacties
20-05Golfjebreken op de Merwede1


Misbruik






