Schilderijen Will de Waard bij Vogelwacht

19-02-2012 21:15
0 reacties

De schilderes Will de Waard uit het Rotterdamse IJsselmonde exposeert tot en met half april een aantal van haar schilderijen in het Streeknatuurcentrum Alblasserwaard (SNCA) van de Natuur- en Vogelwacht 'De Alblasserwaard'.

Op jeugdige leeftijd heeft ze het schilderen eigen gemaakt en op latere leeftijd heeft ze het schilderwerk voor jaren laten liggen en focuste zich meer op haar gezinsleven. Eind jaren '80 begin jaren '90 begon het toch weer te kriebelen. Ze kreeg les van een professionele Poolse kunst schilder Heer Leopold Paszek. Dat heeft geresulteerd in een aantal schilderijen waarvan hier in het (SNCA) van de Vogelwacht enkele zijn geëxposeerd. Zowel realistisch als surrealistisch zijn de meeste schilderijen in pastel en enkele in olieverf en aquarel gemaakt. De schilderijen zijn echter niet te koop.
Het SNCA bevindt zich aan de Matenaweg 1 te Papendrecht aan de rand van het Alblasserbos aan het Westeinde van Wijngaarden. Het SNCA is geopend op woensdagmiddag en op zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur. Vanaf 01-04 is het weer open van dinsdag tot en met zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur en op maandag op afspraak. Zie ook www.nvwa.nl.

Mijn bijdrage

Vul verplichte (*) en gewenste velden in.Uitleg Voorwaarden

Bericht:

Labels: (Trefwoorden waarmee anderen uw bijdrage kunnen vinden (komma gescheiden))

Foto ('s) (alleen jpg-bestanden)

Youtube URL:

Naam:*

E-mail:* (nodig om uw bericht te activeren)

Zend mij een e-mail wanneer anderen reageren op dit artikel of deze bijdrage

De redactie ontvangt een kopie van uw bijdrage.