
Trainersduo maakt lustrum vol
15-02-2012 00:00
0 reacties
PAPENDRECHT - De technische staf van PKC/Hagero heeft met succes de gesprekken met het trainersduo Ben Crum / Jan de Jager afgerond.
Ben Crum en Jan de Jager zullen het seizoen 2012/2013 voor het vijfde achtereenvolgende jaar de jonge eerste selectie van PKC/Hagero begeleiden.Zowel vanuit bestuur als vanuit het trainersduo worden mogelijkheden gezien om de goede sportieve resultaten van de afgelopen jaren te continueren. Beide partijen zijn dan ook verheugd dat de samenwerking wordt voortgezet. Hiermee wordt mede gewaarborgd dat de jeugdige talenten van de eerste selectie zich in alle rust en onder deskundige begeleiding verder kunnen ontplooien.
Mariska Veldheer, trainster van het tweede team, heeft te kennen gegeven aan het einde van het seizoen te stoppen.
Fotobijschrift: Het trainersduo van PKC, zoals altijd druk gebarend, met links Ben Crum en rechts Jan de Jager.
Bomen beleven in Sliedrecht
26-05Net voor het jawoord nog even 'op ... 26-05V.v. Sliedrecht A3 kampioen 26-05Merwede E2 pakt de titel 26-05Dag van het Nationaal Park in de ... 26-05Start verkoop rij- en twee-onder-een-kapwoningen ... 26-05Bibliotheek tijdelijk dichtvoor renovatie 25-05Themadienst in teken van Vervolgde ... 25-05Sarah Blokland (11) fietst naar Katwijk ... 25-05Kerkbuurtbraderie
Meer Laatste nieuws >
Meest gelezen artikelen
22-05BDU-lezersactie: Maak kans op vrijkaarten ...2 23-05Prijswinnaar BDU-Lezersactie rondvlucht ... 21-05Bijeenkomst PCOB 23-05Jeugdviswedstrijd in Feitsmapark 23-05Feestdagen in Candlelight 24-05Schaapscheerdersfeest in Hollandse ... 25-05Mexicaanse middag in De Lockhorst 20-05Marathonvoetbal bij de v.v. Sliedrecht 20-05Middenspeelster Rianne Lantinga tekent ... 25-05KerkbuurtbraderieMeeste reacties
22-05BDU-lezersactie: Maak kans op vrijkaarten ...2 22-05Sliedrechtse Muziektent leeft en ...1










