
Dronken Sliedrechters gaan met elkaar op de vuist in Alblasserdam
3 juli 2026 om 16:31 MisdaadSLIEDRECHT Twee dronken mannen uit Sliedrecht zijn donderdagavond 2 juli 2026 met elkaar op de vuist gegaan op de parkeerplaats bij recreatiegebied het Lammetjeswiel in Alblasserdam. Eén van de mannen liep daarbij een hoofdwond op. Voor hem kwam een ambulance ter plaatse.
Beide mannen kregen van de politie een boete voor openbare dronkenschap. De man met de hoofdwond is per ambulance naar het ziekenhuis gebracht. De andere man (39), die zelf ook lichtgewond raakte, kreeg een rijverbod van 24 uur omdat hij veel te veel alcohol had gedronken. De man is tegen middernacht door kennissen opgehaald en naar huis gebracht.
De Sliedrechters zijn volgens eigen zeggen ‘soort kennissen’ van elkaar. “Geen vrienden, beetje collega maar niet helemaal, eigenlijk meer een kennis maar niet zo’n goede kennis,” aldus de 39-jarige Sliedrechter. Waarom de ruzie ontstond, werd niet helemaal duidelijk. Volgens de 39-jarige kwam de ‘kennis’ ineens “als een ram” (een mannelijk schaap) in vechthouding op hem af, waarna hij hem uit het niets een kopstoot gaf.















