Afbeelding
Hannie Visser - Kieboom

Doe mee met de Eindejaarsnieuwsquiz: vraag 6 - juni

22 december 2025 om 07:33 Historie

SLIEDRECHT 2025 is bijna voorbij. Hoewel nationale en internationale zaken als oorlogen en verkiezingen het nieuws domineerden, gebeurde er ook genoeg in Sliedrecht om een jaaroverzicht te maken. Dat doen we in de vorm van een quiz. Aan jou de uitdaging om te raden over welk onderwerp het ging. We geven steeds drie mogelijke antwoorden waarbij een letter hoort. Met de goede antwoorden kun je een woord van twaalf letters vormen. Stuur dat woord voor 6 januari naar kompas.sliedrecht@bdu.nl, o.v.v. Eindejaarsquiz en maak kans op een gevulde boodschappentas t.w.v. 50 euro, van JUMBO Sliedrecht & Molenaarsgraaf of op een Microplane rasp van kookwinkel De Gruijter Sliedrecht!  

Voor de zesde letter moet je de volgende vraag beantwoorden:

Wat zien we hier?

R De voertuigen van historische legervoertuigenclub Keep Them Rolling deden Sliedrecht aan. Burgemeester Jan de Vries, die groot liefhebber is van legergeschiedenis, maakte als ware fan volop foto’s.

N In het kader van 80 jaar vrijheid trekt een reizende tentoonstelling langs alle twaalf provincies. In juni was Zuid-Holland aan de beurt en ook Sliedrecht was in het programma opgenomen. 

E De 18e Leger Truck Tour deed de gemeenten Hardinxveld-Giessendam en Sliedrecht aan. De respectievelijke burgemeesters Heikoop en De Vries gaven het startsein.

Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
advertentie