
Mooie nieuwe samenwerking tussen Stichting Ondernemersfonds Sliedrecht en ASVZ
11 december 2024 om 15:34 MaatschappelijkSLIEDRECHT ASVZ gaat samen met Stichting Ondernemersfonds Sliedrecht de bedrijventerreinen in Sliedrecht schoonhouden. Jaap de Gruijter, lid raad van bestuur ASVZ, Adrie Stuij, Ondernemersfonds Sliedrecht, en wethouder Roelant Bijderwieden gaven samen met de schoonmaakploeg woensdagochtend het officiële startschot.
Het is een pilot die start op drie bedrijventerreinen (Nijverwaard, Noordoost Kwadrant en Stationspark) en één winkelgebied, de Woonboulevard Sliedrecht. Wanneer de pilot een succes blijkt, worden de schoonmaakwerkzaamheden uitgebreid naar meerdere bedrijventerreinen en winkelgebieden in Sliedrecht.
Voor dit bijzondere project hebben de collectieve bedrijventerreinen en Zorg elkaar gevonden. De bedrijventerrein worden wekelijks extra schoongemaakt en voor cliënten betekent dit een zinvolle invulling van de dag. Dit is voor iedereen belangrijk. Met deze samenwerking laat ASVZ zien dat er plaats is in de maatschappij voor mensen met een beperking, samen, dicht in de buurt. De doelstelling van het Ondernemersfonds Sliedrecht is om in collectief verband te investeren in het ondernemers- en vestigingsklimaat in Sliedrecht. Binnen het Ondernemersfonds werken bedrijventerreinen, winkelgebieden, maar ook de sectoren zoals Sport, Cultuur, Onderwijs en zorg, samen aan zaken die goed zijn voor het collectief. ASVZ ondersteunt mensen met een verstandelijke beperking om het gewone leven te ervaren. Met alles wat daarbij hoort: een menswaardige leefomgeving, sociale contacten, een betekenisvolle daginvulling of werk en ruimte om zelf keuzes te maken.











