
Platina echtpaar Heijkoop 70 jaar getrouwd
7 oktober 2022 om 13:38 MensenSLIEDRECHT Burgemeester Jan de Vries heeft vandaag, vrijdag 7 oktober, echtpaar Heijkoop een bezoek gebracht om hen te feliciteren met hun platina huwelijk. Zij waren 30 september 70 jaar gehuwd. Ook mocht hij het jubilerend echtpaar een brief en een mooie plant overhandigen namens Zijne Majesteit de Koning en Hare Majesteit de Koningin.
Meneer Heijkoop, Paul, is geboren in Oud-Alblas en mevrouw, Aagje, in Nijmegen. Ze zijn beiden 90 jaar en hebben elkaar ontmoet op de dijk in de Kerkbuurt in Sliedrecht. Echtpaar Heijkoop heeft van 1952 tot 2007 in Oud-Alblas gewoond en vanaf 2007 in Sliedrecht.
Ze hebben vier kinderen, 7 kleinkinderen en 6 achterkleinkinderen. Paul heeft gewerkt bij de verzinkerij Clements en Aagje zorgde voor het huishouden.
Het was een bijzonder mooie ontmoeting met het jubilerende echtpaar.













