
Blues & Zo met twee bands in The Moonshine Sliedrecht
12 november 2025 om 15:59 MuziekSLIEDRECHT Zaterdagmiddag 15 november om 16.00 uur is Blues & Zo terug bij The Moonshine in Sliedrecht.
Blues en Zo pakt uit met twee bekende namen uit de blues-scene met op het hoofdpodium Chicago Four. Deze viermansformatie laat de rauwe blues sound uit de Chicago clubs van de jaren 60 en 70 herleven in de stijl van Magic Slim. Met de bekende Blues Award-winnaar Robbert Fossen op zang en gitaar, met af en toe de klanken van zijn mondharmonica. Leadgitarist Ber van Zanen maakt samen met de sterke ritmesectie van Jan Markus op bas en Jeffrey van Duffelen op de drums het fundament onder deze band compleet.
RICHVILLE
Op het extra JukeJoint podium speelt deze keer Richville. Dit bekende duo brengt een unieke mix van Americana en blues met hier en daar een rauwe tint. Met Richard van Bergen op zang en gitaar samen met de beste bluesdrummer van ons land, Jody van Ooijen. Gratis toegang in The Moonshine, Stationsweg 3a in Sliedrecht .















