Boris van der Vorst uit Bunnik is sinds een aantal weken gewikkeld in een ingewikkelde strijd met een Rus om het voorzitterschap van de Internationale Boksbond (IBA). Gisteren deed het Internationaal Sporttribunaal een belangrijke uitspraak in zijn voordeel. Vorige week zat Van der Vorst met de voorzitter van de Sri Lankese boksbond en bestuurslid van de IBA in een bootje op de Kromme Rijn.
door Agnes Corbeij
Boris van der Vorst: ‘De Olympische status van de bokssport is van levensbelang, daar vechten we voor’

Boris van der Vorst, Rob Peek (eigenaar van de boot), en Dian Gomes (voorzitter van de Boksbond van Sri Lanka en bestuurslid van de Internationale Boksbond) varend over de Kromme Rijn.
BUNNIK
Van der Vorst is algemeen directeur van FysioHolland en sinds 2014 voorzitter van de Nederlandse Boksbond. Eind 2020 deed Van der Vorst een gooi naar het voorzitterschap van de IBA. Hij kreeg een derd..
Deel dit artikel via:
Laatste premium nieuws
30-11
Rick zet dode vogels op: 'Ik vond een koolmeesje en toen ben ik maar gaan snijden'

30-11
Johan Hania: 'Het schippersvak is heel mooi'

30-11
'Wij kunnen samen over onze overleden dochters praten'

29-11
Voor dominee Carmen Melissant is de Bijbel geen dood boek

28-11
Chantal overwon anorexia nervosa: 'Een eetstoornis gaat niet over eten'
