Programma v.v. Sliedrecht
13 april 2009 om 00:00 NieuwsZaterdag 18 april:
10.15: Sliedrecht D1-Oranje Wit D1
08.30: Sliedrecht D2-VVAC D1
10.30: SVS’65 D2- Sliedrecht D3
08.30: Wieldrecht D6M-Sliedrecht D4M
08.30: Sliedrecht D5-Alblasserdam D2
08.30: Sliedrecht D6-IFC D7
09.00: OJC Rosmalen E1-Sliedrecht E1
08.30: Sliedrecht E2-RCD E1
08.30: Sliedrecht E3-Oranje Wit E5
12.15: Dubbeldam E3-Sliedrecht E4
08.45: Sliedrecht E5-EBOH E3
08.30: De Zwerver E3-Sliedrecht E6
12.15: Dubbeldam E7-Sliedrecht E7
08.45: Sliedrecht E8-Pelikaan E4
11.00: Dubbeldam E9-Sliedrecht E9
08.30: Heerjansdam E5-Sliedrecht E10
09.45: Sliedrecht E11-Alblasserdam E4
09.45: Sliedrecht F!-Papendrecht F1
10.00: Sliedrecht F2-GJS F2
10.30: Rijsoord F2-Sliedrecht F3
09.00: Almkerk F2-Sliedrecht F4
09.00: IFC F5-Sliedrecht F5
10.00: Pelikaan F4-Sliedrecht F6
10.00: Sliedrecht F7M-IFC F6
11.00: Sliedrecht F8-Dubbeldam F7
09.30: Wieldrecht F7-Sliedrecht F9
11.00: Sleeuwijk F4-Sliedrecht F10
11.00: Sliedrecht F11-Giessen F2
09.45: Oranje Wit F12-Sliedrecht F12
11.15: Sliedrecht F13-Papendrecht F7
08.30: Heerjansdam F4-Sliedrecht F14
12.00: Sliedrecht A1-Groot-Ammers A1
11.00: Pelikaan A2-Sliedrecht A2
14.30: Sliedrecht A3-Veerse Boys A2
13.00: TEC MA1-Sliedrecht MA1
14.30: Rijen B1-Sliedrecht B1
12.30: Sliedrecht B2-Nw.Lekkerland B1
11.00: Oranje Wit B3-Sliedrecht B3
15.00: Sliedrecht B4-Oranje Wit B7
12.00: Sliedrecht C1-SC’t Zand C1
08.30: Wieldrecht C2-Sliedrecht C2
09.00: Ameide C1-Sliedrecht C3
14.30: Papendrecht C4-Sliedrecht C4
10.00: Sliedrecht C5-ASWH C3
10.00: Sliedrecht C6-OMC C3
13.30: Sliedrecht MC1-Hardinxveld MC1
14.30: Meerkerk 1-Sliedrecht 1
14.30: Heerjansdam 2-Sliedrecht 2
13.00: GJS 2-Sliedrecht 3
12.30: Sliedrecht 4-Streefkerk 2
12.30: Sliedrecht 5-Pelikaan 5
15.00: Oranje Wit 7-Sliedrecht 6
14.30: Stedoco 4-Sliedrecht 7
14.30: Sliedrecht 8-DeAlblas 5
15.00: Oranje Wit 9-Sliedrecht 9
14.30: Sliedrecht 10-VVGZ 7
12.45: Peursum 5-Sliedrecht 11
Zondag 19 april:
10.00: Sliedrecht 12-SSW 3
Maandag 20 april:
19.00: Unitas F2-Sliedrecht F2
Dinsdag 21 april:
19.00: Papendrecht E2-Sliedrecht E4
19.30: Sliedrecht 1-Rijsoord 1 (Ad-Rd-cup)
Woensdag 22 april:
19.00: Wieldrecht A1-Sliedrecht A1
18.45: Sliedrecht A2-ASWH A3
19.00: De Alblas C3-Sliedrecht C6
19.00: MVV’58 MC1-Sliedrecht MC1