Programma v.v. Sliedrecht
14 september 2009 om 00:00 NieuwsZaterdag 19 september 2009
Pupillen
10.15 Sliedrecht D1-Wieldrecht D1
08.30 Sliedrecht D2-Groot Ammers D1
08.30 Sliedrecht D3-Papendrecht D3
09.00 Dubbeldam D5-Sliedrecht D4
08.30 Oranje Wit D10-Sliedrecht D5
09.00 E.B.O.H. D3-Sliedrecht D6
10.15 R.K.T.V.C. E1-Sliedrecht E1
10.45 G.J.S. E2-Sliedrecht E2
09.00 Z.B.C.’97 E1-Sliedrecht E3
08.30 Sliedrecht E4-Wieldrecht E4
08.45 Sliedrecht E5-Oranje Wit E7
10.30 I.F.C. E5-Sliedrecht E6
08.45 Sliedrecht E7-Papendrecht E5
09.00 Pelikaan E6-Sliedrecht E8
11.15 Sliedrecht E9-Pelikaan E7
09.45 Sliedrecht E10-Rijsoord E4
10.00 Sliedrecht E11-I.F.C. E8
09.45 Sliedrecht E12-I.F.C. E9
11.15 Papendrecht E7-Sliedrecht E13M
08.30 Sliedrecht E14M-D.F.C. E3
09.45 Oranje Wit F1-Sliedrecht F1
10.00 Sliedrecht F2-Pelikaan F2
11.00 Sliedrecht F3-I.F.C. F2
10.15 I.F.C. F3-Sliedrecht F4
11.30 V.V.G.Z. F5-Sliedrecht F5
11.00 Sliedrecht F6-Dubbeldam F6
12.30 V.V.G.Z. F7-Sliedrecht F7
09.45 Oranje Wit F11-Sliedrecht F8
11.15 Sliedrecht F9-Dubbeldam F9
13.30 Dubbeldam F11-Sliedrecht F10
09.00 E.B.O.H. F3-Sliedrecht F11
Junioren
12.00 De Alblas A1-Sliedrecht A1
14.30 Sliedrecht A2-Wieldrecht A2
12.15 G.S.C. A2-Sliedrecht A3
13.00 Sleeuwijk A2-Sliedrecht A4
11.30 Sliedrecht MA1-Arkel MA1
15.00 O.D.C. B1-Sliedrecht B1
14.30 Sliedrecht B2-G.S.C. B1
09.45 Groot Ammers B2-Sliedrecht B3
12.30 Sliedrecht B4-Drechtstreek B3
10.00 Sliedrecht MB1-L.R.C. MB1
12.30 NOAD C1-Sliedrecht C1
10.15 Wieldrecht C2-Sliedrecht C2
09.30 S.V.S.’65 C1-Sliedrecht C3
10.00 Sliedrecht C4-Groote Lindt C2
10.45 I.F.C. C4-Sliedrecht C5
08.30 Sliedrecht MC1-Meerkerk MC1
Senioren
14.30 Meerkerk 1 – Sliedrecht 1
14.30 Almkerk 2-Sliedrecht 2
12.00 Dinteloord 3-Sliedrecht 3
12.30 Sliedrecht 4-Oranje Wit 5
12.30 Sliedrecht 5-Heerjansdam 5
14.30 Sliedrecht 6-Oranje Wit 6
14.30 Rijsoord 7-Sliedrecht 7
14.30 Sliedrecht 8 – Sc Gorkum 1
13.00 Albasserdam 6-Sliedrecht 9
11.15 V.V.G.Z. 8-Sliedrecht 10
14.30 Sliedrecht 11-Wieldrecht 8
12.30 A.S.H. 3-Sliedrecht 12
Zondag 20 september 2009
11.00 Buren 4-Sliedrecht 2
Maandag 21 september 2009
18.30 Sliedrecht B3-De Zwerver B2
Dinsdag 22 september 2009
19.30 Zwaluwe Vl. 2 – Sliedrecht 2