Progamma vv. sliedrecht
18 april 2010 om 00:00 NieuwsProgramma vrijdag 23 april:
18.45: Finale Meisjes Schoolvoetbal
19.30: Finale Jongens Schoolvoetbal
Programma zaterdag 24 april:
Pupillen
10.00: LRC D1-Sliedrecht D1
Sliedrecht D2 vrij
08.30: Sliedrecht D3-ASWH D3
09.00: Nieuw Lekkerland D2G-Sliedrecht D4
08.30: Sliedrecht D5-Oranje Wit D9
10.00: Sliedrecht D6-EBOH D3
09.45: Sliedrecht E1-Unitas E1
Sliedrecht E2 vrij
08.30: ASWH E3-Sliedrecht E3
08.30: Sliedrecht E4-Sc Emma E3
08.45: Sliedrecht E5-OMC E2
08.45: Sliedrecht E6-ASWH E5
10.30: Rijsoord E3-Sliedrecht E7
09.00: Pelikaan E6-Sliedrecht E8
11.15: Sliedrecht E9-RCD E4
11.30: ASWH E7-Sliedrecht E10
10.00: Sliedrecht E11-Pelikaan E8
09.45: Sliedrecht E12-OMC E3
08.30: Sliedrecht E13M-VVGZ E10
09.00: Rod Boys E3M-Sliedrecht E14
11.45: Wieldrecht F1-Sliedrecht F1
10.00: Sliedrecht F2-Drechtstreek F2
09.45: Stedoco F1G-Sliedrecht F3
Sliedrecht F4 vrij
10.00: Streefkerk F2-Sliedrecht F5
11.00: Sliedrecht F6-Oranje Wit F9
11.15: Sliedrecht F7-Drechtstreek F10
Sliedrecht F8 vrij
11.15: Sliedrecht F9-DFC F3
11.30: Hardinxveld F7-Sliedrecht F10
08.30: Papendrecht F7-Sliedrecht F11
13.45: Drechtstreek F12-Sliedrecht F12
09.00: Sliedrecht F13-VVAC F5
Junioren
12.00: Wieldrecht A1-Sliedrecht A1
15.00: Theole A2-Sliedrecht A2
14.30: Sliedrecht A3-ASWH A3
13.00: Oranje Wit A3-Sliedrecht A4
14.30: Wilhelmina MA1-Sliedrecht MA1
10.15: Pelikaan B1-Sliedrecht B1
16.15: Sliedrecht B2-Heerewaarden B1
12.30: Sliedrecht B3-Unitas B2
Sliedrecht B4 vrij
12.30: Hardinxveld MB1-Sliedrecht MB1
14.30: Sliedrecht C1-WSC C1
10.45: Peursum C1-Sliedrecht C2
10.00: Sliedrecht C3-Kozakken Boys C2
11.30: GJS C6-Sliedrecht C4
10.00: Sliedrecht C5-Sc Amstelwijck C2
11.00: HSSC’61 MC1-Sliedrecht MC1
Senioren
14.30: Sliedrecht 1-Oranje Wit 1
12.00: Sliedrecht 2-Groot Ammers 2
14.30: Sliedrecht 3-Tricht 2
12.30: Sliedrecht 4-Pelikaan 5
12.30: Sliedrecht 5-EBOH 3
14.30: Sliedrecht 6-EBOH 4
14.45: Peursum 3-Sliedrecht 7
14.30: Noordeloos 2-Sliedrecht 8
12.30: Sliedrecht 9-Groote Lindt 6
14.30: Sc Emma 4-Sliedrecht 10
16.00: VVGZ 9-Sliedrecht 11
16.15: Sliedrecht 12-Kozakken Boys 6
Programma zondag 25 april:
10.00: Sliedrecht 2-GVV 5
Programma woensdag 28 april:
14.00: Schoolvoetbal groep 3 en 4