Programma v.v. Sliedrecht
13 november 2011 om 00:00 NieuwsZaterdag 19 november:
14.30: Sliedrecht 1-Everstein 1
12.00: Sliedrecht 2-LRC 2
14.30: Everstein 2-Sliedrecht 3
12.30: ASWH 4-Sliedrecht 4
14.30: Groote Lindt 3-Sliedrecht 5
14.30: Sliedrecht 6-Wieldrecht 5
14.30: Papendrecht 4-Sliedrecht 7
14.30: Sliedrecht 8-Schelluinen 3
14.30: De Alblas 5-Sliedrecht 9
12.30: Sliedrecht 10-Heerjansdam 8
15.00: DFC 4-Sliedrecht 11
14.30: Sliedrecht 12-Streefkerk 5
14.30: Sliedrecht 13-Almkerk 4
10.30: Ameide DA1-Sliedrecht DA1
10.00: Sliedrecht MA1-OMC MA1
08.30: Sliedrecht MC1-Nieuw Lekkerland MC1
08.30: Sliedrecht MD1-Achilles Veen MD1
14.30: Dubbeldam A1-Sliedrecht A1
12.30: Sliedrecht A2-DFC A1
14.30: Sliedrecht A3-Oranje Wit A5
13.00: Zwaluw VFC B1-Sliedrecht B1
10.00: Peursum B1-Sliedrecht B2
12.30: Sliedrecht B3-Papendrecht B3
10.00: Sliedrecht C1-Papendrecht C1
08.30: Sliedrecht C2-VVAC C1
10.30: Sliedrecht C3-Papendrecht C3
10.00: Sliedrecht C4-Rijsoord C2
12.00: Pelikaan C4-Sliedrecht C5
09.00: Dubbeldam D1-Sliedrecht D1
09.45: VVAC D1-Sliedrecht D2
08.30: Sliedrecht D3-Oranje Wit D4
08.30: Oranje Wit D5-Sliedrecht D4
09.00: Dubbeldam D5-Sliedrecht D5
10.00: Sliedrecht D6G-IFC D6
08.45: Woudrichem D2G-Sliedrecht D7
09.45: Sliedrecht E1-GJS E1
09.45: Sc Emma E1-Sliedrecht E2
08.30: Oranje Wit E4-Sliedrecht E3
08.30: Sliedrecht E4-Wieldrecht E3
11.00: Sliedrecht E5-GSC E2
09.45: SOMC E2-Sliedrecht E6
09.45: Sliedrecht E7-ASWH E6
08.30: Rijsoord E5G-Sliedrecht E8
11.00: Sliedrecht E9-Papendrecht E5
10.00: Sc Emma E4-Sliedrecht E10M
09.00: Hardinxveld E7-Sliedrecht E11
09.45: Dubbeldam F1-Sliedrecht F1
10.00: Sliedrecht F2-Dubbeldam F2
09.00: ODS F1-Sliedrecht F3
09.30: Sliedrecht F4-Drechtstreek F4
08.45: Sliedrecht F5-Oranje Wit F7
10.00: Alblasserdam F2-Sliedrecht F6
09.30: ASWH F5-Sliedrecht F7
11.15: Sliedrecht F8-Drechtstreek F8
08.30: Heerjansdam F5G-Sliedrecht F9
11.15: Sliedrecht F10-RKsv RCD F3G
10.30: Wieldrecht F5-Sliedrecht F11G
09.45: Dubbeldam F10-Sliedrecht F12
11.30: Sliedrecht F13-Heerjansdam F6
Zondag 20 november:
11.00: SCZ 2-Sliedrecht 2