v.v. Sliedrecht
9 maart 2009 om 00:00 NieuwsProgramma zaterdag 14 maart:
10.15: Sliedrecht D1-Wieldrecht D1
12.45: V.O.C. D3-Sliedrecht D2
08.30: Asperen D2-Sliedrecht D3
10.00: Streefkerk D3M-Sliedrecht D4M
08.30: Sliedrecht D5-Wieldrecht D4
08.30: Sliedrecht D6-Z.B.C.’97 D1
10.30: Jan van Arckel E1-Sliedrecht E1
08.30: Sliedrecht E2-Nw. Lekkerland E1
08.30: Sliedrecht E3-Papendrecht E4
08.45: Drechtstreek E4-Sliedrecht E4
08.45: Sliedrecht E5-Dubbeldam E11
08.30: V.V.G.Z E4-Sliedrecht E6
09.45: O.M.C. E3-Sliedrecht E7
08.45: Sliedrecht E8-Wieldrecht E5
08.45: Sc Emma E3-Sliedrecht E9
12.15: Dubbeldam E9-Sliedrecht E10
11.00: Sliedrecht E11-Rijsoord E7
09.45: Sliedrecht F1-Sc Emma F1
10.00: Sliedrecht F2-Hardinxveld F3
10.00: Pelikaan F3-Sliedrecht F3
11.45: G.J.S. F3-Sliedrecht F4
08.30: Dubbeldam F4-Sliedrecht F5
08.30: Oranje Wit F7-Sliedrecht F6
11.30: Sliedrecht F7M-Groote Lindt F3
11.00: Sliedrecht F8-Wieldrecht F8
08.30: Papendrecht F6-Sliedrecht F9
08.30: G.J.S. F7-Sliedrecht F10
11.00: Sliedrecht F11-GVV F2
11.30: Hardinxveld F9-Sliedrecht F12
11.30: Sliedrecht F13-E.B.O.H. F2
13.15: Drechstreek F11-Sliedrecht F14
12.00: Sliedrecht A1-Heukelum A1
12.30: Dubbeldam A2-Sliedrecht A2
14.30: Sliedrecht A3-Madese Boys A2
15.00: G.J.S. MA1-Sliedrecht MA1
13.15: V.V.G.Z. B1-Sliedrecht B1
11.45: Sc Emma B1-Sliedrecht B3
15.00: Sliedrecht B4-V.V.G.Z. B3
12.00: Sliedrecht C1-Cortgene/JVOZ C1
11.00: Sc Emma C1-Sliedrecht C2
09.30: V.V.A.C. C1-Sliedrecht C3
08.30: Sliedrecht C4-Meerkerk C2
10.00: Sliedrecht C5-Groote Lindt C2
10.00: Sliedrecht C6-V.V.G.Z. C3
13.30: Sliedrecht MC1-Heukelum MC1
14.30: Sc Everstein 1-Sliedrecht 1
12.45: De Zwerver 2-Sliedrecht 2
15.00: Sliedrecht 3-S.V.W. 2
12.45: Sliedrecht 4-Papendrecht 3
12.30: Sliedrecht 5-Sc Emma 2
14.30: Drechttstreek 5-Sliedrecht 6
12.30: Sliedrecht 7-Meerkerk 4
14.30: Sliedrecht 8-Groote Lindt 5
15.00: O.D.S. 2-Sliedrecht 9
14.30: Groot Ammers 5-Sliedrecht 10
14.30: Rijsoord 10-Sliedrecht 11
Zondag 15 maart
10.00: Sliedrecht 12-O.D.S. 3
Dinsdag 17 maart
19.30: Stedoco O23-Sliedrecht O23
20.00: Sliedrecht A1-De Zwerver A1
Woensdag 18 maart (Beker)
19.30: Oranje Wit B1-Sliedrecht B1
19.00: E.B.O.H. C1-Sliedrecht C1
19.00: Sliedrecht D1-RKTVC D1