vv Sliedrecht

Nieuws

Programma zaterdag 4 april:

12.30: E.B.O.H. D1-Sleidrecht D1

08.30: Sliedrecht D2-Rijsoord D1

08.30: Sliedrecht D3-Tricht D2

08.30: Sliedrecht D4M-G.J.S. D8M

11.00: Dubbeldam D3-Sliedrecht D5

09.45: Oranje Wit D10-Sliedrecht D6

09.45: Sliedrecht E1-G.J.S. E1

11.15: G.S.C. E1-Sliedrecht E2

08.30: Sliedrecht E3-S.S.W. E1

08.45: Sc Emma E2-Sliedrecht E4

10.15: G.S.C. E3-Sliedrecht E5

08.45: Sliedrecht E6-Oranje Wit E8

08.45: Sliedrecht E7-Drechtstreek E7

11.00: Drechtstreek E6-Sliedrecht E8

10.00: Sliedrecht E9-Heerjansdam E3

08.30: Sliedrecht E10-Nw. Lekkerland E4

09.00: I.F.C. E9M-Sliedrecht E11

10.00: Drechtstreek F1-Sliedrecht F1

09.15: Altena F2-Sliedrecht F2

09.45: Sliedrecht F3-Groote Lindt F2

10.00: V.V.A.C. F2-Sliedrecht F4

10.00: Sliedrecht F5-Drechstreek F5

11.00: Sliedrecht F6-V.V.G.Z. F5

11.15: Sliedrecht F7M-Streefkerk F3

08.30: Rijsoord F3-Sliedrecht F8

11.00: Sliedrecht F9-Dubbeldam F8

09.30: V.V.A.C. D4-Sliedrecht F10

09.30: M.V.V.’58 F5 – Sliedrecht F11

10.00: Pelikaan F5-Sliedrecht F12

11.15: Sliedrecht F13-Altena F3

11.00: Oranje Wit F15-Sliedrecht F14

13.00: De Alblas A1-Sliedrecht A1

14.30: Sliedrecht A2-E.B.O.H. A2

13.15: De Alblas A3-Sliedrecht A3

10.15: Woudrichem MA1-Sliedrecht A1

10.30: Sliedrecht B1-DESK B1

12.30: Sliedrecht B2-Arkel B1

12.30: Sliedrecht B3-Dubbeldam B2

10.45: Arkel B2-Sliedrecht B4

13.00: DESK C1-Sliedrecht C1

10.15: Sliedrecht C2-De Alblas C1

13.00: Sliedrecht C3-Rijsoord C1

12.30: Nw. Lekkerland C2-Sliedrecht C4

11.00: Oranje Wit C5-Sliedrecht C5

09.00: Dubbeldam C3-Sliedrecht C6

11.30: Sliedrecht MC1-Peursum MC1

14.30: Sliedrecht 1-De Zwerver 1

12.00: Sliedrecht 2-A.S.W.H. 2

14.45: Peursum 2-Sliedrecht 3

12.00: Alblasserdam 2-Sliedrecht 4

12.00: Drechtstreek 3-Sliedrecht 5

14.30: Sliedrecht 6-Alblasserdam 3

12.30: Hardinxveld 7–Sliedrecht 7

12.30: Pelikaan 8-Sliedrecht 8

14.30: Sliedrecht 9-Nw.Lekkerland 6

14.30: Sliedrecht 10-Papendrecht 5

Zondag 5 april:

11.00 Sc Emma 6-Sliedrecht 12

Maandag 6 april:

19.00: E.B.O.H. E4-Sliedrecht E11

19.00: S.S.W. A1-Sliedrecht A2

Woensdag 8 april:

13.30: Schoolvoetbal groep 7 en 8

19.00: Sliedrecht D1-Pelikaan D1

19.00: Sliedrecht B2-Papendrecht B2

19.00: Sliedrecht C6-Drechtstreek C3

Donderdag 9 april:

18.30: Sliedrecht E11-I.F.C. E9M

18.30: Papendrecht E6-Sliedrecht E8

advertentie