Programma vv Sliedrecht
22 februari 2010 om 00:00 NieuwsZaterdag 27 februari:
Pupillen
11.30: Theole D1-Sliedrecht D1
08.30: Sliedrecht D2-OMC D1
08.30: Sliedrecht D5-Papendrecht D4
10.00: Sliedrecht D6-RKVSC D1
09.45: VVGZ E1-Sliedrecht E1
09.30: SVW E1-Sliedrecht E1
11.45: De Alblas E2-Sliedrecht E3
08.45: Sliedrecht E5-Papendrecht E3
08.45: Sliedrecht E6-Wieldrecht E3
09.45: Dubbeldam E6-Sliedrecht E8
11.15: Sliedrecht E9-Papendrecht E6
08.45: Groote Lindt E3-Sliedrecht E10
10.00: Sliedrecht E11-Dubbeldam E9
09.45: Sliedrecht E12-Almkerk E4
08.30: Sliedrecht E13M-IFC E9
09.30: MVV'58 E5M-Sliedrecht E14M
10.00: Pelikaan F1-Sliedrecht F1
09.00: Pelikaan F2-Sliedrecht F3
09.30: GJS F4-Sliedrecht F5
11.00: Sliedrecht F6-Dubbeldam F6
11.15: Sliedrecht F9-Dubbeldam F11
08.30: GJS F9-Sliedrecht F11
08.30: Sc Emma F4-Sliedrecht F12
09.00: Sliedrecht F13-Stedoco F3G
Junioren
15.00: Oranje Wit A2-Sliedrecht A1
11.15: Pelikaan A2-Sliedrecht A2
14.30: Sliedrecht A3-Pelikaan A3
12.30: Sliedrecht A4-Noordeloos A1
15.30: RKTVC B1-Sliedrecht B1
12.00: Sliedrecht B2-Buren B1
10.15: ZBC’97 B1-Sliedrecht B3
10.15: Wieldrecht B3-Sliedrecht B4
13.15: Groot Ammer MB1-Sliedrecht MB1
10.15: Sliedrecht C1-Sc “t Zand C1
08.45: Groot Ammers C1-Sliedrecht C2
10.00: Sleeuwijk C1-Sliedrecht C3
10.00: Sliedrecht C4-GVV C2
09.45: De Alblas MC1-Sliedrecht MC1
Senioren
14.30: Wilhelmina’26 1-Sliedrecht 1
12.00: Schelluinen 2-Sliedrecht 2
15.00: Ameide 2-Sliedrecht 3
12.30: Sliedrecht 4-Nieuw Lekkerland 3
12.30: Sliedrecht 5-Sc Amstelwijck 2
14.30: Drechtstreek 5-Sliedrecht 7
14.30: Sv Meerkerk 4-Sliedrecht 8
12.30: Sliedrecht 9-Nieuw Lekkerland 6
14.30: Sliedrecht 10-Pelikaan 9
14.30: Sliedrecht 11-ZBC’97 7
15.00: Asperen 4-Sliedrecht 12
Zondag 28 februari:
11.00: SCR 4-Sliedrecht 2
Maandag 1 maart:
18.30: Sliedrecht D2-GSC D1 (Beker)
Dinsdag 2 maart:
20.00: Sliedrecht O23-Groot Ammers O23
Woensdag 3 maart
19.30: Sliedrecht A3-Dubbeldam A2 (beker)
19.30: Sleeuwijk B2-Sliedrecht B2 (beker)
19.00: I.F.C. C3-Sliedrecht C2 (beker)