Programma v.v. Sliedrecht

Nieuws

Programma zaterdag 17 april:

Pupillen

08.30: Oranje Wit D5-Sliedrecht D3

08.30: Sliedrecht D4-Oranje Wit D8

09.00: Papendrecht D4-Sliedrecht D5

11.30: RKVSC D1-Sliedrecht D6

08.30: Sliedrecht E2-SVW E1

10.00: Sliedrecht E3-De Alblas E2

11.15: Papendrecht E3-Sliedrecht E5

08.30: Wieldrecht E3-Sliedrecht E6

08.45: Sliedrecht E7-Pelikaan E5

08.45: Sliedrecht E8-Dubbeldam E6

10.00: Papendrecht E6-Sliedrecht E9

09.45: Sliedrecht E10-Groote Lindt E3

12.15: Dubbeldam E9-Sliedrecht E11

09.00: Almkerk E4-Sliedrecht E12

10.45: IFC E9-Sliedrecht E13M

08.30: Sliedrecht E14M-MVV’58 E5M

09.45: Sliedrecht F1-Pelikaan F1

10.00: ASWH F2-Sliedrecht F2

11.00: Sliedrecht F3-Pelikaan F2

10.00: Sliedrecht F4-Oranje Wit F4

11.00: Sliedrecht F5-GJS F4

08.30: Dubbeldam F6-Sliedrecht F6

08.30: Oranje Wit F11-Sliedrecht F7

12.15: VVGZ F8-Sliedrecht F8

13.30: Dubbedam F11-Sliedrecht F9

11.15: Sliedrecht F11-GJS F9

09.00: Sliedrecht F12-SC Emma F4

08.30: Stedoco F3G-Sliedrecht F13

Junioren

12.00: Drechstreek A2-Sliedrecht A2

12.00: Giessen A1-Sliedrecht A4

11.30: Sliedrecht MA1-GVV MA1

11.30: GVV’63 B1-Sliedrecht B2

10.00: Sliedrecht MB1-Groot-Ammers MB1

10.00: Sliedrecht C4-GVV C2

Sliedrecht C5 vrij

08.30: Sliedrecht MC1-De Alblas MC1

Senioren

Sliedrecht 1 vrij

12.00: Nieuw Lekkerland 2-Sliedrecht 2

14.30: Hardinxveld 3-Sliedrecht 4

12.30: ASWH 4-Sliedrecht 5

14.00: ZBC’97 3-Sliedrecht 6

12.30: ASWH 8-Sliedrecht 11

14.30: Sliedrecht 12-Sleeuwijk 6

Zondag 18 april:

11.00: SCR 4-Sliedrecht 2

Maandag 19 april:

20.00: VVAC A1-Sliedrecht A1

18.30: Onderlinge wedstrijden D-pupillen

Dinsdag 20 april:

19.00: Sliedrecht A3-LRC A2

19.30: Sliedrecht A4-Oranje Wit A5

19.00: Hardinxveld E2-Sliedrecht E2

Woensdag 21 april:

13.30: Schoolvoetbal groep 5 en 6

19.00: GVV MA1-Sliedrecht MA1

19.00: De Alblas B3-Sliedrecht B4

19.00: Groot Ammers MB1-Sliedrecht MB1

19.00: Sliedrecht C3-Sliedrecht C4

Donderdag 22 april:

18.30: Drechtstreek E3-Sliedrecht E4

Vrijdag 23 april:

18.45: Finales schoolvoetbal

advertentie