Nieuwe expositie in verpleeghuis Waerthove
4 oktober 2012 om 00:00 NieuwsSLIEDRECHT - In Waerthove is een verrassende expositie te bezichtigen van de schilder Jaap Kraaijeveld. Zijn schilderijen zijn te bekijken tot 30 oktober in het verpleeghuis aan de Kerkbuurt 200 in Sliedrecht.
Jaap Kraaijeveld heeft zijn hele leven graag getekend en geschilderd. Als jongen werkte hij het liefst met potlood, later werd technisch schetsen zijn favoriete vak op de ambachtsschool. Na zijn pensioen is Kraaijeveld schilderlessen gaan volgen. ,,Ik schilder het liefst met aquarelolie, acryl en pastel. Vaak schilder ik de natuur om mij heen. Dat is mijn grote hobby geworden."
Tijdens de expositie in Waerthove kunnen de bezoekers kennismaken met het werk van Kraaijeveld. De onderwerpen van zijn schilderijen zijn zeer veelzijdig. Kraaijeveld schildert onder andere bloemen, dieren, polderlandschappen en schepen. De kunstwerken zijn eventueel te koop voor een redelijke prijs.
In verpleeghuis Waerthove zijn regelmatig exposities te zien. Dit draagt bij aan een huiselijke sfeer. Dat past binnen de mensgerichte zorg van het Planetree-concept waarmee Rivas werkt. Hierbij staat onder andere aandacht voor kunst en cultuur centraal.










