De eindstreep Angkor Wat wordt gehaald
De eindstreep Angkor Wat wordt gehaald Heroes for Charity

500 km fietsen voor Dromen zonder beperking

10 november 2022 om 01:00 Overig Deel je nieuws

De zadelpijn is nu wel aanwezig, maar dat was het zeker waard. Paul, Rieneke en Simone de Graaf fietsten 500 km van Vietnam naar Cambodja en zamelden daarmee geld in voor de Sliedrechtse stichting Dromen zonder beperking. Een pittige maar prachtige fietstocht, waarmee ook nog eens een heel mooi bedrag werd binnengehaald: € 1.355,-.

Saigon to Angkor Wat Ride for Charity

De familie begint hun avontuur in Ho Chi Minh City, het vroegere Saigon, in Vietnam. Hier stappen ze op de fiets om acht dagen later aan te komen bij de beroemde tempel Angkor Wat in Cambodja. Tijdens deze 500 kilometer fiets je langs rivieren, over bruggetjes, door dorpjes, langs pagodes en ben je omringd met prachtige natuur. 

Fietsen voor Dromen zonder beperking

De familie is deze uitdaging aangegaan voor stichting Dromen zonder beperking. Deze Sliedrechtse stichting maakt dromen waar van mensen met een beperking. Op deze manier kunnen zij hun dagelijkse problemen even vergeten. Rieneke: “Als vrijwilliger heb ik meerdere dromen mogen laten uitkomen, dus ik weet hoe goed het geld terechtkomt.” Met de opgehaalde € 1.355,- kan de stichting nog meer dromen waarmaken.

Heroes for Charity

De Saigon to Angkor Wat Ride for Charity wordt georganiseerd door Heroes for Charity, een organisatie die challenges organiseert waarmee geld ingezameld wordt voor een goed doel. Wil jij je ook inzetten voor een goed doel naar keuze? Kijk dan op www.heroesforcharity.nl om te zien welke challenge bij jou past.

Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
advertentie