
Doe mee met de Eindejaarsnieuwsquiz: vraag 2 - februari
25 december 2024 om 10:04 RecreatieSLIEDRECHT Het nieuwe jaar staat voor de deur na een bijzonder enerverend 2024. Er gebeurde genoeg om een jaaroverzicht te maken. Dat doen we opnieuw in de vorm van een quiz. We tonen je uit iedere maand een foto of een uitsnede daarvan. Aan jou de uitdaging om te raden over welk onderwerp het ging.
We geven steeds drie mogelijke antwoorden waarbij een letter hoort. Met de goede antwoorden kan je een woord van twaalf letters vormen. Stuur dat woord in naar kompas.sliedrecht@bdu.nl en maak kans op één van de vijf overheerlijke maandmenu’s van New China Special. De prijs is geldig tot en met 31 januari 2025. Meer informatie via www.newchinasliedrecht.nl.
Wat zien we op deze foto?
O IC-arts Diederik Gommers legt aan Joop keesmaat nog één keer uit hoe je een mondkapje correct gebruikt.
E Voor de poorten van Chemours is voor de tweehonderste keer het emmertjesprotest. Daar komen veel mensen op af en ook IC-arts Diederik Gommers is aanwezig als omwonende.
I Joop Keesmaat is door zijn jarenlange aanwezigheid voor de poorten van Chemours geüpgraded van BS’er naar BN’er en vraagt tips aan IC-arts Diederik Gommers die in de coronaperiode een landelijke bekendheid werd.















