
Doe mee met de Eindejaarsnieuwsquiz: vraag 3 - maart
26 december 2024 om 10:04 RecreatieSLIEDRECHT Het nieuwe jaar staat voor de deur na een bijzonder enerverend 2024. Er gebeurde genoeg om een jaaroverzicht te maken. Dat doen we opnieuw in de vorm van een quiz. We tonen je uit iedere maand een foto of een uitsnede daarvan. Aan jou de uitdaging om te raden over welk onderwerp het ging.
We geven steeds drie mogelijke antwoorden waarbij een letter hoort. Met de goede antwoorden kan je een woord van twaalf letters vormen. Stuur dat woord in naar kompas.sliedrecht@bdu.nl en maak kans op één van de vijf overheerlijke maandmenu’s van New China Special. De prijs is geldig tot en met 31 januari 2025. Meer informatie via www.newchinasliedrecht.nl.
Wat gebeurt er op deze foto?
Z Bij de Sliedrechtse tennis- en padelvereniging S.L.T.C. steken wethouders Cees Paas en Roelant Bijderwieden de handen uit de mouwen voor NL Doet.
A Cees Paas en Roelant Bijderwieden vullen hun wethouderssalaris aan met een dagje werken bij de gemeentelijke groenvoorziening.
N Wethouder Roelant Bijderwieden en Cees Paas doen mee aan het NK Bladscheppen. Ze worden eruit geschept door de 8-jarige Jop Smit uit Hardinxveld-Giessendam.















