De bewonerscommissie van woongebouw Valkhof kwam vorig jaar al met het idee om de fietsrekken te plaatsen
De bewonerscommissie van woongebouw Valkhof kwam vorig jaar al met het idee om de fietsrekken te plaatsen Tablis

Fietsrekken verbeteren woonomgeving Valkhof, Sperwer en Havik in Sliedrecht

25 juli 2025 om 14:34 Wonen

SLIEDRECHT Bij de 10-hoogflats in Sliedrecht staan sinds kort handige fietsrekken waar de bewoners en bezoekers hun fiets kunnen plaatsen. De bewonerscommissie Valkhof kwam met het idee en woningcorporatie Tablis Wonen en gemeente Sliedrecht zorgden ervoor dat de fietsrekken werden geplaatst. Het is een verbetering voor de uitstraling van de woonomgeving.

De bewonerscommissie van woongebouw Valkhof kwam vorig jaar al met het idee om de fietsrekken te plaatsen. Zij stoorden zich aan de vele fietsen rondom het gebouw, die vaak op het looppad stonden. ,,We zijn erg blij dat ze er nu staan. Bij een deel van de Valkhof worden de rekken nog geplaatst, maar de omgeving van de flats is nu al een stuk netter.” zegt Sado Ahmed, voorzitter van de commissie.

TABLIS WONEN TEVREDEN

Ook de woningcorporatie is blij met de fietsrekken. ,,Al één dag nadat ze waren geplaatst, zag ik verschil rondom de flats”, zegt wooncoach Ed Jonkers. ,,Het plaatsen van de fietsrekjes is een eenvoudige en goede oplossing voor het verbeteren van de leefomgeving.”

Afbeelding
Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
advertentie