
Open dag trimclub voor het goede doel
30 april 2026 om 15:34 LokaalnieuwsSLIEDRECHT De Sliedrechtse omnisportvereniging trimclub ABC houdt zaterdag 9 mei een goede doelen actiedag aan de Thorbeckelaan 102. Het is een open dag van 08.30 tot 11.00 uur waar geïnteresseerden gratis kennis kunnen maken met verschillende sporten.
door Nanda van Heteren
De volledige donaties gaan naar Stichting NF, zij zetten zich in om tumoren te stoppen. Arjan Holster (63) uit Hardinxveld-Giessendam, die de publiciteit van het evenement voor zijn rekening neemt, vertelt: ,,Wij willen graag elk jaar een goede doelenactie organiseren. Daarbij is een goed doel waar ABC-leden mee te maken hebben voor ons een belangrijk uitgangspunt. De opa’s en oma van Flip de Ruiter zijn lid. Flip heeft helaas neurofibromatose, daardoor heeft hij tumoren. Flip kan gelukkig een normaal leven leiden en wij hopen dat dit zo blijft. Helaas zijn er, door het onvoorspelbare verloop, ook mensen bij wie de ziekte nog meer kapot maakt. Dat moet veranderen in onze ogen. De voorgaande edities waren succesvol. We hebben toen ook mooie bedragen kunnen ophalen, deelnemers hadden een leuke dag en ook de betrokkenen waren zeer te spreken! Wij vonden het ook heel fijn om te zien en horen dat iedereen zich welkom voelde. Iedereen op eigen niveau kon meedoen of een bijdrage kon leveren. Daarnaast was er pers aanwezig en van hen kregen we vooral terug dat de sfeer goed is. Dat vinden we belangrijk. Wij willen niet alleen geld ophalen voor het goede doel, maar deelnemers ook een leuke dag bezorgen waar ze zelf lekker bezig kunnen zijn. Dat is voor deze editie ook weer het doel. Wij hopen na afloop terug te kijken opeen gezellige én waardevolle dag in meerdere opzichten. Hoewel we dit jaar dus, zoals altijd, een ander goed doel hebben gekozen, blijft de opzet hetzelfde. Deelnemers kunnen, al dan niet ongetraind, hollen, wielrennen, spinnen en/of wandelen.
TE DOEN
,,Doordat we dus meerdere edities hebben gehouden, hebben we in grote lijnen een draaiboek. Voor nu moeten we meer bekendheid zien te krijgen voor onze goede doelenactie van 9 mei. Dat doen we door onder meer ons gebouw met posters vol te hangen en de actiepagina te delen moor middel van een digitale doneerpagina, letsbeatnf.nl. Op de dag zelfstaat er een pot op de bar in ons clubhuis waar geld in gedoneerd kan worden.”















