Afbeelding
SKC Merwede

Aftrap nieuw korfbalseizoen met 8e Hypozeker Toernooi bij SKC Merwede/Multiplaat

2 september 2026 om 13:01 Korfbal

SLIEDRECHT Op de Thorbeckevelden in Sliedrecht is 29 augustus de 8e editie gehouden van het jaarlijkse Hypozeker Toernooi. Het toernooi, georganiseerd door SKC Merwede/Multiplaat, vormt traditiegetrouw de feestelijke en sportieve aftrap van het nieuwe korfbalseizoen. Om 9.00 uur uur startte het programma voor de jeugdteams, waarna in de middag de seniorenteams in actie kwamen.


De officiële opening van het toernooi werd verricht door wethouder van sport Hannie Visser, samen met Jean-Louis Michielse, eigenaar van toernooi hoofdsponsor Hypozeker Nederland. Al acht edities lang is Hypozeker als trouwe partner verbonden aan dit evenement, dat is uitgegroeid tot een vaste en gewaardeerde traditie binnen de Sliedrechtse gemeenschap.


Het Hypozeker Toernooi is voor veel teams de ultieme test in de voorbereiding op de competitie. ,,Maar bovenal draait het om ‘Met elkaar, voor elkaar’ – samen sporten, ontmoeten en genieten op ons complex”, aldus Kees Cleton, voorzitter SKC Merwede/Multiplaat


Tijdens deze editie kwamen top- en breedtesport teams uit het hele land naar Sliedrecht. In de ochtend streden de jeugdcategorieën (U15, U17 en U19) van Sporting Delta, CKV ONDO, KVA, RWA, ACKC, Weidevogels, KV Juliana en Merwede/Multiplaat om de winst. ‘s Middags betraden de senioren selecties het veld, met wedstrijden van SKC Merwede/Multiplaat 1, 2 en 3 en de senioren selecties van Korbis, Sporting Trigon, S.C. Twist, IJsselvogels en CKV Animo.


Voor SKC Merwede/Multiplaat is het toernooi meer dan alleen een reeks oefenwedstrijden. Het onderstreept de maatschappelijke waarde van de sportvereniging als plek van ontmoeting en verbinding. Vrijwilligers, scheidsrechters, trainers en supporters hebben zich samen ingezet om er voor alle deelnemers en bezoekers een onvergetelijke sportdag van te maken.

Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
advertentie