Wethouder Nederveen en wethouder Bijderwieden tekenden al een bestuursovereenkomst voor het zwembad
Wethouder Nederveen en wethouder Bijderwieden tekenden al een bestuursovereenkomst voor het zwembad Gemeente Hardinxveld-Giessendam

Raadsleden uit Sliedrecht en Hardinxveld-Giessendam bezoeken samen zwembad in Zwijndrecht

24 september 2025 om 09:32 Zwemmen

HARDINXVELD-GIESSENDAM Wethouder Jan Nederveen heeft samen met de Sliedrechtse wethouder Roelant Bijderwieden de raadsleden uitgenodigd voor een gezamenlijk bezoek aan het zwembad ‘de hoge devel’ in Zwijndrecht. 

Het bezoek is gepland op zaterdag 11 oktober tussen 09.30 – 14.15 uur. de raadsleden krijgen een rondleiding, een lunch, een presentatie en de mogelijkheid om vragen te stellen aan directeur Sander Wiessenhaan van het Zwijndrechtse zwembad. Op dit moment onderzoeken de gemeenten de bouw van een gezamenlijk zwembad. Bewoners hebben de mogelijkheid een enquête in te vullen. 

Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
advertentie