De verlaten scootmobiel.
De verlaten scootmobiel. Wijkagenten Molenlanden via Instagram

Verlaten scootmobiel op fietspad tussen Sliedrecht en Hardinxveld-Giessendam, politie komt in actie; bestuurder zit in het zonnetje

23 juni 2023 om 10:26 Overig

SLIEDRECHT De politie heeft vanmorgen een melding gekregen dat er langs het fietspad van de A15 tussen Sliedrecht en Hardinxveld-Giessendam een verlaten scootmobiel stond. Men maakte zich zorgen waar de bestuurder was gebleven. De brandweer Hardinxveld-Giessendam kreeg een vooraankondiging om eventueel ter plaatse te komen.

De bestuurder bleek lekker in het zonnetje op het daarbij gelegen strandje te zitten.

De politie wordt de laatste tijd steeds meer geconfronteerd met verlaten scootmobiels en achtergelaten kinderfietsjes en speelgoed trekkers. Zij nemen deze meldingen altijd serieus. Beter een keer te veel dan te weinig gereageerd. De politie vraagt de mensen wel om eventueel een briefje achter te laten waar de eigenaar is. Aan ouders vragen ze om hun kinderspeelgoed e.d. te merken door middel van een label met naam, adres en telefoonnummer. Zo kan de politie misschien onnodige uitruk van hulpdiensten voorkomen.

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie