Zwarte pieten Valkhof
Zwarte pieten Valkhof Richard van Hoek Fotografie

Succesvol Sinterklaasfeest in de Valkhof in Sliedrecht

29 november 2024 om 14:18 Activiteiten

SLIEDRECHT De bewonerscommissie van de Valkhof hield woensdag 27 november een succesvol Sinterklaasfeest voor de kinderen en ouders van de Valkhof, een woongebouw van 160 appartementen in Sliedrecht. Het feest was een groot succes, met hapjes, drankjes en cadeautjes voor de kinderen. Vele bewoners droegen hun steentje bij door iets lekkers te maken en te helpen met de organisatie.

Tablis Wonen leverde ook een bijdrage aan deze bijeenkomst door te zorgen voor koffie, chocolademelk en thee. De huismeester zorgde ervoor dat alle nodige voorzieningen geregeld waren. Sado Ahmed, voorzitter van de bewonerscommissie, is ook blij met de goede samenwerking tussen de commissie en Tablis Wonen: ,,Hoe meer we samenwerken, hoe beter het wordt.”

Het hele jaar door organiseert Sado met haar team vele activiteiten voor de bewoners van de flat. ,,Het is wel veel werk,” zegt mevrouw Ahmed, ,,maar als ik zie hoe blij de kinderen weer zijn en hoe gezellig het is, word ik daar heel blij van. Het is belangrijk dat mensen elkaar leren kennen, dat ze weten wie hun medebewoners zijn. Als er dan eens iets is, kan je elkaar gewoon even aanspreken of iets vragen.”

Ook Roeland Kreeft, directeur-bestuurder van Tablis Wonen, en wethouder Cees Paas kwamen een kijkje nemen. Kreeft: ,,Het is mooi om te zien dat de bewoners met elkaar verbonden zijn, hier in de Valkhof. De bewonerscommissie zet zich daar hard voor in en ook de bewoners die vrijwillig meehelpen bij de organisatie van de activiteiten. Ik ben blij dat wij daar als Tablis Wonen ook aan kunnen bijdragen.”

Afbeelding
Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
advertentie