Alaaf! Op Sportpark De Lockhorst werd op zaterdagmiddag 21 februari carnaval gevierd bij VV Sliedrecht.
Alaaf! Op Sportpark De Lockhorst werd op zaterdagmiddag 21 februari carnaval gevierd bij VV Sliedrecht. Richard van Hoek Fotografie

Derde helft met thema carnaval bij VV Sliedrecht

23 februari 2026 om 12:55 Lokaalnieuws

SLIEDRECHT Alaaf! Op Sportpark De Lockhorst werd op zaterdagmiddag 21 februari carnaval gevierd bij VV Sliedrecht. De traditionele ‘Derde helft’ had carnaval en après-ski als thema. 

Het échte carnaval wordt dit jaar gevierd van 14 tot en met 17 februari, maar VV Sliedrecht deed dat nog even dunnetjes over. De ‘Derde helft’ op 21 februari begon na afloop van de laatste wedstrijd. Een feest DJ zorgde voor de juiste muzikale sfeer. Aan de bezoekers werd gevraagd om carnavalskleding aan te trekken. Met deze ingrediënten werd het een bijzondere Derde helft bij VV Sliedrecht.

Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
advertentie